VIP CASA CLUB

https://vipcasaclubzlatibor.rs

Цената е дадена по соба / апартман на ден на база Наем

Тип на СобаКапацитет01.11-29.12.2022
19.02-14.04.2023
02.01-18.02.2023
15.04-01.05.2023
01.11-29.12.2022
19.02-14.04.2023
02.01-18.02.2023
15.04-01.05.2023
ОбјектМах лицаВила Јелена
Вила Вина
Вила Искра
Вила Харизма
Вила Јелена
Вила Вина
Вила Искра
Вила Харизма
Вила ПахуљаВила Пахуља
Standart Studio2 лица75€89€69€82€
Standart Duplex80€96€//
Premium 1 Bedroom Apartment3 возрасни / 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год.91€109€86€103€
Premum Duplex Apartment3 возрасни / 2 возрасни + 2 деца до 11,99 год.100€120€//
Lux 2 Bedroom Aparment5 возрасни / 4 возрасни + 2 деца до 11,99 год.102€122€98€117€
Vip Duplex6 возрасни / 5 возрасни + 2 деца до 11,99 год.114€137€108€129€

 

Во цената е вклучено:
– Наем на апартман;
– Користење на Фитнес Центар;
– 10% попуст на храна во A la carte мени;
– Надворешен паркинг
– Wi-FI

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);
– Појадок 8€ по лице на ден за возрасни; Деца 4-11,99 години 4€ по лице на ден;
– Доплата за домашни миленичиња до 8kg 28€ за цел престој, задолжителна претходна резервација;
– Користење на Wellness and Spa центар кој е сместен во В.Јелена (внатрешен базен, био сауна, финска сауна, турска бања, хамам, џакузи) во период 08:00-14:00 часот влез 8€ за возрасни, 4€ за деца 7-12 години; после 14:00 часот 11€ за возрасни, деца 7-12 години 6€; (за користење на спа центар задолжително да се направи резервација на спа рецепција);

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали;

Уплата:
– Резервација се врши со уплата од 50% од вкупната сума на аранжманот, доплата на 14 дена пред Chek In;
– Уплата се врши исклучиво по курс 1€=61,8 денари;

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130