Вила Милмари

 

Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ

Тип на сместување01.12 - 27.1228.12 - 04.0105.01 - 10.0211.02 - 18.0219.02 - 05.0306.03 - 01.04
Минимум ноќи353333
S2 – Студио за 2 лица356848564835
S3- Студио за 3 лица408557715740
S4- Студио за 4 лица459160756045
Аpp 2-Lux Aпартман за 2 лица479565786547
Аpp 4-Aпартман за 4 лица5010069806950
DPLX 4 Lux-Дуплекс до 5 лица65110851008565
DPLX 4-6 -Дуплекс за 6 лица70125991169970
President120180150140160120

Во цената е вклучено:
– Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи
– Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort (на 2 км од вила)
– Wi-FI
– Надворешен паркинг (лимитиран број на места)
– Ски Гардеробер
– 5% попуст за престој минимум 7 ноќи

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130