bansko

Хотел „Маунтаин Парадајс“

 

Локација : 300 м од жичарницата

Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина  ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот. СПА Центар :  внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 29.12- 02.01.202103.01-20.02.202123.12-27.12.2020
21.02-13.03.2021
01.12-22.12.2020
14.03-31.03.2021
Студио2+050€34€32€29€
Едноспален апартман2+255€36€35€31€
Двоспален апартман4+255€36€35€31€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ/7=67=67=5 / 6=5 / 5=4

Во цената е вклучено: појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет

 

Дополнителни услови: 

  • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) возрасни 65€, дете 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130