Клуб А 3*

https://www.cluba.rs

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

ПериодСменаМинимум ноќи1/2 соба
1/3 соба
1/1 соба
01.12-04.12Чет/Нед35273
04.12-12.12Нед/Пон35273
12.12-17.12Пон/Саб586120
17.12-20.12Саб/Вто35273
20.12-25.12Вто/Нед3/4/56794
25.12-30.12Нед/Пет3/4/56997
25.12-01.01Нед/Нед786120
27.12-02.01Вто/Пон690126
30.12-02.01Пет/Пон3109153
30.12-02.01Саб/Пон2121169
01.01-08.01Нед/Нед6/786120
08.01-15.01Нед/Нед786120
15.01-22.01Нед/Нед786120
22.01-29.01Нед/Нед775105
29.01-05.02Нед/Нед775105
05.02-12.02Нед/Нед786120
12.02-19.02Нед/Нед786120
19.02-26.02Нед/Нед775105
26.02-05.03Нед/Нед775105
05.03-12.03Нед/Нед786120
12.03-19.03Нед/Нед35881
19.03-26.03Нед/Нед35273
26.03-02.04Нед/Нед35273

Ценовник за Краток Престој
Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.

Период1/2 соба
1/3 соба
1/1 соба
05.01 - 08.01107150
12.01 - 15.01107150
19.01 - 22.01107150
26.01 - 29.0193130
02.02 - 05.0293130
09.02 - 12.02121169
16.02 - 19.02107150
23.02 - 26.0293130
02.03 - 05.0393130
09.03 - 12.03107150

Во цената е вклучено:
– Појадок и вечера ( шведска маса)
– Wi-Fi низ цел хотел
– Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција)
– Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

Услови за деца:
– Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
– Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст;
– Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

Политика за откажување:
– Отказилипроменанатерминсесметазавалиднаисклучивокогаседоставувавописменаформа;
–  За откажување на резервацијаво период од мометот на правење на резервација до 14 дена пред Chek In, хотелот заджува право за наплата на пенали од 30% од вкупната сума.
-100% одвкупнатавредностнарезервацијатаќебиденаплатенадоколкусеоткажерезервацијата14-0 денапредпочетокотнааранжманот;
– Во случај гостинот да си замине порано од предвиден термин или не пристигне во хотелот на резервиран термин ке бидат наплатен целиот износ;

Ковид политика:

Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:

-Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

-Затварање на граници

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130