bansko

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог)

www.hotsprings-spa.com

 

ПериодДенови на престојДвокреветна соба – комфорт (2+0)Двокреветна соба – егзекутив (2+1)Алпин студио (2+2)Јуниор сјуит Алпин апп (2+3)
(2+2)
02.01-05.03.2022Недела-четврток6166707888
29.07-05.09.2022Петок и сабота74788491101
06.03-28.07.2022Недела-четврток5358637081
06.09-23.12.2022Петок и сабота6368738191
 02.01-28.07.2022
06.09-23.12.2022
 29.07-05.09.2022 
ВИЛА СО 3 СПАЛНИ СОБИ(6+3)Недела-четвртокПеток и саботаНедела-четвртокПеток и сабота
314374364440

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

 • 10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
 • 15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања

Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

Дополнителни услови :

 • За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 32€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€ на ден
 • Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 75% посто плаќа од цената на возрасен
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 43€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 32€ на ден

Доплата за туристичка такса – 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130