Милмари Ресорт & Спа 3*

https://www.milmari.rs/resort

Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера

Tип на сместувањеБр на лица01.12
27.12
28.12
03.01
04.01
13.02
14.02
18.02
19.02
04.03
05.03
31.03
Услуга/BBHBHBHBHBBB
Standart Room29017013017013090
3115205165205165115
4140240200240200140
Superior Room /
Aparment
2110190150190150110
3135225185225185135
4160260220260220160
5185295255295255185
Superior Aparment2150230190230190150
3175265225265225175
4200300260300260200
5225335295335295225

 

Во цената е вклучено:
Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени)
Неограничено користење на Wellness & Spa центар
Надворешен паркинг (ограничен капацитет )
– Wi-Fi низ цел хотел
Користење на Ски-Гардеробер во кругот на Конаци.
Baby Cot- со претходна резерваци
Детско катче во присуство на родителите
– 5% попуст на сместување за престој од миниум 7 ноќи

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден
– Oткажување до 45 дена пред Chek In е без пенали;
Трансфер до Ски-Центар (распоред истакант на рецепција)
– Гаража 10€ на ден (однапред резервација)

Напомена:
За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130