Гранд Хотел Мургавец 4*

 

Вид на сместување01.12-17.12.2022
08.03-02.04.2023
04.01-15.01.202318.12-30.12.2022
16.01-07.03.2023
Двокреветна економи
2+1/3+0
28€30€31€
Двокреветна стандард
2+1/3+0
30€31€34€
Еднокреветна економи 1+1/ 1+046€48€50€
Еднокреветна стандард 1+1/1+048€50€55€
1/2 Апартман –цена за 2 лица 2+2/3+182€88€100€
1/4 Двоспален апп цена за 4 лица 4+2/5+1205€236€270€
Деца од 07.99-11.99г на дополнително легло12€12€12€
Возрасен на дополнително легло22€22€22€

5% попуст за 5+ ноќевања
10% попуст за 7+ ноќевања

 

Во цената е вклучено

  • Ноќевање  со појадок,базен, сауна, фитнес , џакузи,паркинг,интернет
  • Транспорт до ски

Supplement:

  • Доплата за полупансион – 14евра за возрасни/  8 евра за деца од 8-11.99г
  • 5 евра за деца 4-7,99
  • Божиќна вечера /не е задолжителна/ –  евра за возрасен   евра за дете  од 3 – 11,99г
  • Новогодишна вечера /задолжителна/ –  евра за возрасен   euro за деца од  3 – 11,99г

Reductions:

  • Деца до 7.99г на дополнително легло- не плаќаат
  • Возрасен со едно дете до 7.99г-цена за еднокреветна соба
  • Возрасен со едно дете од 8-11.99г цена за двокреветна соба

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130