Хотел SNOW PATROL LODGE 3*

На помалку од 8 км од центарот на градот Тетово, Snow Patrol Lodge нуди соби со поглед на планина. Локацијата на хотелот им овозможува на гостите да уживаат во незаборавен поглед. Секоја соба располага со сопствено купатило, ТВ, и балкон. Исто така во склоп на хотелот има и ресторан со одлична кујна – локални специјалитети и интернационална кујна, салон-бар со камин, панорамска тераса, просторија за складирање на опрема за скијање, конференциска сала.

Период на престој Ноќевање со појадок
10.12 - 30.12.20201.100 ден
03.01 - 31.03.2021
1.200 ден

БОНУС : 6=5, 7=6 (за платени 5 или 6 ноќевања се добива 1 ноќ гратис)

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува:

  • Појадок
  • Интернет
  • Паркинг
  • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Хотели Попова Шапка

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130