Хотел Јанакиев 4*

ПОЛУПАНСИОН
минимум 4 ноќевања
01.12-21.12.202222.12-29.12.2022
08.01-10.02.2023
30.12-01.01.202302.01-07.01.2023
11.02-17.02.2023
18.02-25.03.2023
06.03-01.04.2023
ДВОКРЕВЕТНА СОБА(2+1)63€105€156€128€105€84€
АПАРТМАН(2+2)
во апартман пресметано за 2 возрасни
167€275€419€320€275€250€

Во цената е вклучено: појадок, вечера, внатрешен базен, интернет, паркинг.

  • Цените се по лице на ден во двокреветна соба
  • Цените во апартман се пресметани за 2 лица
  • ДЕЦА ДО 5.99 ГОД-БЕСПЛАТНО
  • ДЕЦА ОД 06-11.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГО ВО СОБА ПЛАЌА 20€
  • ДЕЦА ОД 6-11.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 12€
  • ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА 30 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА
  • ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 22 €
  • ДОПЛАТА ЗА НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРА 130€
  • ДОПЛАТА ЗА ПОГЛЕД НА СТАЗА  5€ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130