Хотел Тонанти 5*

Хотелот „Тонанти“ е еден од најлуксузните на овие простори. Се наоѓа во центарот на Врњачка Бања, во близина на централниот дел на паркот. Без разлика дали ќе одите во Тонанти хотел и Врњачка Бања за одмор и релаксација, лесна рекреација или инекција со адреналин, без разлика дали сте тука за деловни активности, конференции или лични тренинзи, тие се посветени на тоа да се чувствувате пријатно, внимателно и задоволно на секој чекор, како во удобноста на вашиот дом.

Линк до хотелот: https://hoteltonanti.rs/

ДЕНОВИ НА ПРЕСТОЈДвокреветна стандард собаДвокреветна лукс соба (2+1)
2 ноќевања на база полупансион
(од петок до недела)
169€186€
3 ноќевања на база полупансион
(од четврток до недела)
254€279€

Цени валидни за период на престој до   23.12.22

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања на база полупансион зависно типот на соба

 

    Во дадената цена е вклучено:

  • Ноќевање на база полупансион ( појадок и вечера)
  • Неограничена употреба на велнес & СПА центар (отворен и затворен базен, финска сауна, био сауна, инфрацрвена сауна, солена соба, релакс соба со тепидариум и амам)

    Дете до 4.99 години на дополнително легло бесплатно

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130