Хотел Сребрна Планина Спа & Ресорт 4*

https://srebrnaplanina.com

Цените се дадени за 2 лица на ден

2 деца до 11,99 години ГРАИТС

Тип на сместувањеDouble RoomDeluxe SuiteDeluxe 1-BD ApartmentSuperior SuiteSuperior 1-BD Apartment
Број на лица23434
15.12 - 31.12144163182182202
31.12 - 02.01192210230230249
03.01 - 21.01168187206206225
22.01 - 14.02154172192192210
15.02 - 18.02168187206206225
19.02 - 03.04134153172172192

Во цената е вклучено:
– Сместување на база ноќевање со појадок
– Туристичка Такса
– Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
– Надворешен паркинг

-Ски Гардеробер
– Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)

 

Во цената не е вклучено (плаќање на лице место):
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца:
– 2 Деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица ГРАТИС;
– 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

 

Политика за откажување:
– 30% одвкупнатавредностнарезервацијата ќебиденаплатенадоколкусеоткажерезервацијадо15денапредпочетокотнааранжманот.
– 100% одвкупнатавредностнарезервацијатаќебиденаплатенадоколкусеоткажерезервација 14-0денапредпочетокотнааранжманот.
– ДоколкусенапуштихотелотпредвремеХотелотнедозволуваповратнанеискористенисредства.
– ПроменинаанаржманотнеседозволенизавременапрестојотвоХотелот.

 

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

 

Услови за резервација:
– За резервација е потребно 30% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
– Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=61,8Денари.

 

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130