Хотел Самоков 4*

www.samokov.com

Бонуси: 7=6 , 14=12 за период од 02.01-21.01.2022 / 06.03-10.04.2022
Бонусите се валидни после истекувањето на раните резервации

Намаление за рани резервации 15% до 30.09/2021
Намаление за рани резервации 10% до 10.11/2021

Вид нa сместувањеУслуга 27.12-02.01/202203.01-16.01
29.01-25.02
17.01-28.0119.12-26.12
26.02-10.04
Двокреветна соба (2+1)НПЦена по лице54433531
Дете 0-4.99 год.Бесплатно
Дете 5-11.99 год.50% попуст
Трет возрасен15% попуст
Двокреветна соба (2+1)ППЦена по лице60484036
Дете 0-4.99 год.Бесплатно
Дете 5-11.99 год.50% попуст
Трет возрасен15% попуст

 

Локација : во центарот на Боровец
Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна бања, турска бања, арома сауна, масажи и процедури …

Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 50€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

Хотели Боровец

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130