bansko

Хотел „Перун и Платинум Казино“

www.hotelperunbansko.com

Локација : 350 м од жичарницата Хотел со стандарден квалитет, еден од најбараните во зимскиот период. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско. Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина.

Попоуст за рана резервација: 10% попуст за уплата до  30.10.2021/ 5% попуст за уплата до   до 30.11.2021

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-17.12.2021
07.01-19.01.2022
08.02-28.03.2022
18.12-26.12.2021
04.01-06.01.2022
27.12-03.01.202220.01-07.02.2022
на база ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба - економи2+148639353
Двокреветна соба - без балкон2+149679956
Двокреветна соба - со балкон2+1516910158
Јуниор сјуит *2+2618212269

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.

Дополнителни услови : 

  • Дете до 1.99 год. – бесплатно
  • Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
  • Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попус
  • Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
  • Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно.
  • Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниот сјуит – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130