Хотел Орфеј 4*

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : Попустите се валидни за резервации направени до 20.10.2022г
20% попуст за резервација со престој до 6 ноќевања во период од 02.01-19.03.2023
25% попуст за резервација со престој од 7+ ноќевања во период од 02.01-19.03.2023

Термини 29.12-02.01.2023
мин. 3 ноќевања
22.12-28.12.2022
02.01-08.01.2023
22.01-19.02.2023
09.01-20.01.2023
19.02-04.03.2022
мин. 3 ноќевања
05.03-19.03.2023
Двокреветна соба2+1253€138€126€104€
Двокреветна соба
(премиум)
2+1268€150€137€112€
Фемили Апартман2+2320€182€167€136€
Едноспален апартман2+2
3+1
345€207€190€155€
Едноспален апартман3+0
3+1
359€214€196€160€
Еднокреветна соба1+0190€103€95€78€

Цените се по соба за 1 ноќевање на база полупансион

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)

Дополнителни услови :

  • Дете од 02-12,99 год на дополнително легло со двајца возрасни во  соба- Бесплатно
  • Дете од 02-12,99 год на редовно легло  во соба – 50% попуст
  • Две деца од 2 – 12,99 год со 1 возрасен плаќаат по 50% од цената за легло
  • Четврти возрасен во Апп доплаќа 15% од вкупната цена на апартманот
  • Сместување во Фемили апартман цената е за 2 возразни +2 деца до 07.99години или 3 возрасни
  • Сместување во едноспален апартман 2+2, цената е за 2 возрасни + 2 деца до 12,99 год
  • Сместување во едноспален апартман 3+1, цената е за 3 возрасни + 1 дете до 12,99 год
  • Доплата за новогодишна вечера : возрасен 105€, дете 55€  (незадолжително)
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на де

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130