Хотел Мура 3*

Попуст за рана уплата:

20% попуст за резервации направени до 31.10.2022
15 % попуст за резервации направени до 30.11.2022
10 % попуст за резервации направени до 15.12.2022

7=6   14=12 за период од  01.12-22.12.2022 и 06.03-20.04.2023
попустите се комбинираат

Вид на сместувањеБрој на лица01.12-22.12.2022
06.03-20.04.2023
30.12-02.01.202303.01-26.01.2023
06.02-05.03.2023
23.12-29.12.2022
27.01-05.02.2023
НП / ППНП / ППНП / ПП НП / ПП
Двокреветна соба
Економи
2+035€ / 46€66€ / 75€40€ / 52€49€ / 60€
Двокреветна соба
Стандард
2+140€ / 53€75€ / 86€46€ / 56€55€ / 66€
Двокреветна соба
Делукс
2+252€ / 64€97€ / 110€57€ / 70€66€ / 78€
Трикреветна соба3+036€ / 46€64€ / 75€40€ / 52€48€ / 60€

Цените се по лице за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, билјард, сала за игри, паркинг(5€ на ден)надворешен СПА центар 5 евра за 2 часа ,ски гардеробер и   интернет.

  • Прво дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50% попуст
  • Второ дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50 % попуст
  • Дете на редовно легло плаќа 100 % од сумата
  • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст
  • Доплата за новогодишна вечера 75€ за возрасни, 40€ за деца до 12.99
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130