Хотел Монтана 4*

Сместен на влезот од Крушево се наоѓа на 600 метри од ски-жичарата а, на 500 метри од центарот на градот.
На тивка локација опкружен со борови дрвја, Хотел Монтана е поставен на ридче кое гледа директно во малото Крушево!

Хотелски содржини: ресторан, бар, сала за конференции, летна тераса. При Вашиот пресрој во хотелот може да Ви понудиме дополнителни забавни содржини како планински велосипедизам, параглајдинг, качување по карпи.

Хотел Монтана Палас има 77 прекрасни соби за сместување, опремени да ги задоволат потребите на современиот турист.
Собите располагаат со клима, Бања, лифт, фен за коса, собна услуга, тераса (речиси сите соби, освен 6 од двокреветните соби и сите економик соби), телевизор и кабелска конекција и Wi-Fi

УслугаТип на собаЦените се по лице за 1 ноќевање
ноќевање со појадокеднокреветна соба1.910,00
ноќевање со појадокдвокреветна соба1.580,00
ноќевање со појадоктрикреветна соба1.400,00
полупансионеднокреветна соба2.460,00
полупансиондвокреветна соба2.020,00
полупансионтрикреветна соба1.840,00
полн пансионеднокреветна соба3.010,00
полн пансиондвокреветна соба2.570,00
полн пансионтрикреветна соба2.400,00

Дадените цени се по лице и ги вклучуваат сите давачки и даноци. Сите оброци се служат во
пориции за секое лице поединечно, во цената е вклучен безалкохолен пијалок и кафе за појадок.

Деца од 0-3,99г. – бесплатно
Деца од 4-6,99г. – 30% од цената
Деца од 7-9,99г. – 50 % од цената
Деца од 10 – 11,99г. – 70% од цената

Хотели Крушево

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130