Хотел Мона 4*

www.monazlatibor.com

First Minute Offer
Цените се валидни за уплата до 31.10.2022
Hotel Mona 4* Златибор


Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

  20.12-30.12.22
17.02-01.04.23
03.01-22.01.2322.01.-14.02.23
Single Standart Room191€107€71€
Double Standart Room254€63€41€
Double Comfort Room2+2 / 3+163€74€49€
Double Superior Room2+2 / 3+171€86€57€
Apartment Classic2+2 / 3+1На барање!На барање!На барање!
Aparment Mona2+2 / 3+1На барање!На барање!На барање!

Дополнително легло за лице над 12 години – 33€

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
– Wi- FI
– Детско катче

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
– Парна Бања
– Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
– Две деца до 0-9,99 годни ГРАТИС;
– Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:

Доплата за вечера за престој до 17.02.2023
– Доплата за вечера за возрасно лице до 15€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4.5 € по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130