Хотел Лион 4*

20%попуст за уплата до 30.09.2022
10%попуст за уплата до 31.10.2022
7=6 важи за пристигање после 04.03.2023
Попустите се комбинираат

Тип на сместување
ПОЛУПАНСИОН
27.12-06.01.202317.12-26.12.2022
07.01-10.02.2023
18.02-03.03.2023
11.02-17.02.202301.12-16.12.2022
04.02-31.03.2023
Двокреветна Соба (2+0)78€47€49€42€
Еднокреветна Соба(1+0)146€68€74€62€
Двокреветна Лукс (2+1)81€51€54€46€
Фамилијарна соба(2+2) 96€61€66€55€
Апартман (4+1)300€206€215€180€
Возрасен на доп.легло62€38€40€35€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН / ЦЕНАТА НА АПАРТМАНОТ Е ЗА 4 ЛИЦА

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно
-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст
-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст
-Новогодишна вечера(задолжителна) 85 за возрасен 45Е за деца од 04 до 11.99г

 

Во цената е вклучено:
Појадок и вечера,користење на внатрешен базен, сауна и фитнес,ски гардеробер,шатл автобус до гондола.

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130