bansko

Хотел Лион 4*

ПОПУСТИ
-7=6 важи за пристигнување после 26.02/2022
-Попустите се комбинираат

Термини26.12-01.01.202202.01-07.01.202208.01-14.01.2022
22.01-25.02.2022
15.01-21.01.2022
26.02-01.04.2022
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+177€55€47€43€
Еднокреветна соба 1+0146€83€67€61€
Фамилијарна соба 2+290€76€57€53€
Апартман 4+1305€220€186€170€
Возрасен на доп. легло59€42€35€33€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

  •  Појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)
  • Користење на внатрешен базен и фитнес
  • Шатл до гондола
  • Скии и гардеробер

Услови за Деца

  • Дете до 3.99 бесплатно
  • Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст
  • Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130