Хотел Лион 4*

ПОПУСТИ
-20% попуст за резервации до 30.09/2022
-10% попуст за резервации до 31.10/2022
-7=6 важи за пристигнување после 04.03/2023
-Попустите се комбинираат

Термини27.12-06.01.202217.12-26.12.2022
07.01-13.01.2023
21.01-24.02.2023
01.12-16.12.2022
14.01-20.01.2023
25.02-31.03.2023
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+187€53€48€48€
Еднокреветна соба 1+0160€78€70€70€
Фамилијарна соба 2+2100€65€60€60€
Апартман 4+1340€214€190€190€
Возрасен на доп. легло64€40€36€36€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

  •  Појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)
  • Користење на внатрешен базен и фитнес
  • Шатл до гондола
  • Скии и гардеробер

Услови за Деца

  • Дете до 3.99 бесплатно
  • Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст
  • Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

Новогодишна вечера – 95 еура за возрасни/ 50 еура за деца
Спа центар-(сауна,парна бања,џакузи релакс зона,масажи)  СЕ ПЛАЌА

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130