bansko

Хотел Лаки 5*

7=6  за период од 03.01-16.01.2022г

Термини01.12-22.12.2021
04.03-06.04.2022
23.12-26.12.2021
03.01-10.01.2022
21.01-23.02.2022
27.12-02.01.202227.12-02.01.2022
Студио 2+143€58€104€52€
Студио Лукс 2+146€69€124€62€
Апартман 2+158€69€115€64€
Апартман Лукс 2+2 63€83€137€76€
Апартман Плус 2+286€104€138€92€
Апартман Егзегутив 2+2 Балкон104€124€166€110€

 

Доплата за вечера -18€ возразен -10€ за деца (04-11.99 год )

  • Деца од 0-3.99 год – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 04-11.99 години БЕСПЛАТНО  на дополнително легло
  • Второ Дете од 04-11.99 години  БЕСПОЛАТНО на дополнително легло
  • Трето дете на дополнително легло 18 € на ден .
  • Возрасен на дополнително легло 40 % попуст
  • Доплата за новогодишна вечера 140€ возрасен , 90 € деца

Во цената е вклучено:
Бесплатно користење на внатрешен базен за деца и возрасни
Сауна , парна бања,џакузи,фитнес,ски гардероб , шатал ,детски кат , солена соба

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130