bansko

Хотел „Каса Карина“

www.bansko-casakarina.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% попуст за резервација и уплата до 15.10.2020 | 20% попуст за резервација и уплата до 15.11.2020
15% попуст за резервација и уплата до 01.12.2020
БОНУСИ : 7=6 (не важи за период 27.12-03.01.2020, попустите не се комбинираат)

Цени по лице за 1 ноќевање
на база ПОЛУПАНСИОН
 01.12-21.12.2020
01.03-31.03.2021
22.12-26.12.202027.12-03.01.202104.01-28.02.2021
Двокреветна соба2+237€39€60€45€
Студио2+139€41€63€47€
Студио делукс 2+246€48€69€53€
Едноспален апартман2+248€51€69€53€
Двоспален апартман 4+248€51€69€53€
Дополнителни услови:
Дете до 3.99 год. - бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло22€24€37€28€
Дете од 4-11.99 год. на редовно легло24€26€39€30€
Возрасен на дополнително легло 31€33€49€38€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.

 

  • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 50€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130