Хотел „Каса Карина“

www.bansko-casakarina.com

Цени по лице за 1 ноќевање
на база ПОЛУПАНСИОН
 01.12-21.12.2022
11.03-31.03.2023
22.12-26.12.2022
04.01-10.03.2023
27.12-03.01.2023
Двокреветна соба2+246€52€69€
Студио2+148€54€71€
Студио делукс 2+261€67€71€
Едноспален апартман2+258€63€81€
Двоспален апартман 4+258€63€81€
Дополнителни услови:
Дете до 3.99 год. - бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло28€31€41€
Дете од 4-11.99 год. на редовно легло30€33€45€
Возрасен на дополнително легло 39€44€58€

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.

Дополнителни услови:

  • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 115€, дете до 11.99 – 58€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  • Подземна гаража со видео надзор 24ч 7€ на ден
  • Бањарка 3€ за целиот престој со претходен депозит од  16€
  • Доплата за  бебешко креветче доплата 3€ по ноќевање

 

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130