Хотел Извор 5*

ХОТЕЛ ИЗВОР 5* – АРАНЃЕЛОВАЦ, СРБИЈА  престижен хотел плени со својата архитектура и модерен ентериер со највисок квалитет на услуги и содржини со посебен акцент на велнес центарот кој располага со 10 базени,со природна , лековита , минерална вода прочистена со најнова технологија.

Исто така ќе уживате во различните светски кујни ,како и домашни специјалитети кои за вас ги припремаат најдобрите меѓународни и домашни готвачи
Хотелот има капацитет од 500 гости ,сместени во еднокреветни и двокреветни соби,супериор соби,апартмани и супериор апартмани.Во склоп на хотелот има 4 соби опремени за лица со посебни потреби.

Линк до хотелот: https://a-hotel-izvor.com/

Денови на престојДвокреветна собаСупериор соба (2+1)
2 ноќевања на база полупансион
(од петок до недела)
209€249€
3 ноќевања на база полупансион
(од четврток до недела)
315€375€

Цени валидни за период на престој до   23.12.22

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања на база полупансион зависно типот на соба

 

Во дадената цена е вклучено:

  • Ноќевање на база полупансион ( појадок и вечера)
  • Неограничено користење на СПА центар, Фитнес центар 

            Дете до 5.99 години на дополнително легло бесплатно

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130