bansko

Хотел „Гранд“

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2020| 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2020 | 10 % попуст за резервација и уплата до 31.10.2020.
БОНУСИ : 7=6, 14=11 за период на престој 01.12.2020-13.03.2021 | 5=4 за период на престој 01.12-20.12.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  01.12-20.12.2020
мин. 3 ноќевања
21.12-27.12.2020
мин. 3 ноќевања
28.12-03.01.2021
мин. 4 ноќевања
04.01-08.01.2021
мин. 3 ноќевања
09.01-12.02.2021
мин. 3 ноќевања
13.02-05.03.2021
мин. 3 ноќевања
06.03-13.03.2021
мин. 3 ноќевања
Двокреветна соба стандард2+039€56€85€58€51€57€42€
Двокреветна соба делукс макс 2+1 до 5.99 год.44€62€91€64€57€63€48€
Еднокреветна соба1+062€90€/93€83€92€68€
Едноспален апартманмакс 3+1 до 5.99 год.50€68€103€70€64€69€54€
Двоспален апартманмакс 4+1 до 5.99 год.45€63€92€65€59€63€48€
Егзекутив соба2+058€76€105€78€72€77€62€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауни, парна бања, турска бања, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 40€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130