bansko

Хотел „Гранд“


РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
 -: 20% попуст за резервација и уплата до 15.10.2021

15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2021
10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2021

БОНУСИ : 7=6  важи за целиот период  освен од 23.12-03.01.2022 

Попустите и бонусите не  се комбинираат.

Вид на соба01-22.12/2021
12-31.03/2022
23.12-29.12.202130.12-02.01.202203.01-09.01.202210.01-21.01.202222.01-19.02.202219.02-11.03.2022
½ дбл 2+038558357505641
½ делукс 2+144608962566147
1/2 егзекутив 2+0577410176707560
½ апп 2+2496610169636853
¼ апп 4+144608863566247
еднокреветна6188Х92819166

Цените се по лице на ден на база полупансион

Во цената е вклучено : 

  Дополнителни услови : појадок, вечера, користење на СПА центар-затворен базен, базен за деца, фитнес, финска сауна, арома сауна, соле сауна, парна бања, амам, џакузи, соба за релаксација, ски гардеробер, шатл до гондола.

  • 20€ доплата за соба со балкон
  • 10€ паркинг 
  • Новогодишна вечера 80€, 40€ за деца
  • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130