Хотел „Гарни МБ“

Хотел „Гарни МБ“ е лоциран во центарот на Будва, оддалечен околу 350 метри од море или 50 метри од комплексот Словенска плажа. До стариот град има 700-800 метри.

Категоризиран како хотел со 3 ѕвезди „Гарни МБ“ им нуди на своите гости пријатен и опуштен одмор, на одлична локација, за навистина прифатливи цени и услови. Сместувањето е квалитетно, удобно, конфорно, со дополнителна срдечност и професионалност на персоналот гарантира одмор полн спомени, емоции, сеќавања. Во склоп на хотелскиот објект има ресторан и кафе-бар.

Располагаме со гарантираниот закуп на следните видови соби и апартмани:

  • Двокреветни (два одвоени кревета)
  • Трикреветни (еден француски и еден единечен кревет)
  • Четирикреветен со две соби (еден француски и два единечни кревета)
  • Петкреветен со две соби (еден француски и еден единечен кревет и два единечни кревета)

Сите соби и апартмани имаат сопствен тоалет – купатило, фен, мини дриќидер, ТВ, безжичен интернет, клима уред и тераса.

Термин на патувањетоДвокреветна собаТрикреветна собаЧетирикреветен апартманПеткреветен апартман
29 јуни –
8 јули
11.780 денари
(190 евра)
10.230 денари (165 евра)8.990 денари (145 евра)7.750 денари (125 евра)
8 јули –
17 јули
13.950 денари (225 евра)12.710 денари (205 евра)10.850 денари (175 евра)9.300 денари (150 евра)
17 јули –
26 јули
15.810 денари (255 евра)14.570 денари (235 евра)12.400 денари (200 евра)10.540 денари (170 евра)
26 јули –
4 август
17.050 денари (275 евра)15.810 денари (255 евра13.950 денари (225 евра)11.470 денари (185 евра)
4 август –
13 август
17.050 денари (275 евра)15.810 денари (255 евра13.950 денари (225 евра)11.470 денари (185 евра)
13 август –
22 август
16.120 денари (260 евра) 14.880 денари (240 евра)13.020 денари (210 евра)10.850 денари (175 евра)
22 август –
31 август
13.950 денари (225 евра)12.710 денари (205 евра)11.160 денари (180 евра)9.300 денари (150 евра)

Напомени и услови:

  • Цените во табелите се објавени по лице за пакет аранжман од 9 ноќевања со појадок (шведска маса) и вклучен автобуски превоз со компанијата bbbustours.mk
  • За време на патувањето се запазени сите протоколи: задолжителна дезинфекција, одржување на дистанца, носење заштитна маска
  • Пополнетоста на патници во автобусот е согласно моменталните протоколи за патување
  • Туристичка такса и хотелско осигурување се плаќаат на рецепција во хотелот и читан 1,25 евро по лице на ден.

За ова патување важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ!

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130