Хотел Букет 4*

http://www.buketzlatibor.com

Валиден за престој 03.01 – 01.07.2023

1/2 Standart Room1/2 Comfort RoomSingle Room
Max 2 лицаМах 3 лицаМах 1 лице
66€70€84€
1/3 Standart Apartment1/3 Comfort Apartment1/3 Buket Apartment
Мах 4 лицаМах 4 лицаМах 4 лица
75€78€84€

Во цената е вклучено:
– Полупансион (појадок и вечера);
– Користење на Спа центар (затворен базен, хидромасажна када, тапидариум клупи, солена соба, парна бања, финска сауна, био сауна);
– Фитнес Центар;
– Baby Cot (на барање)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– Деца до 6,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
– Деца 7-11,99 години 24€ по лице на ден, во присуство на две возрасни лица;
– Трето возрасно лице на дополнително легло 50% попуст;
– Трето и Четврто возрасно лице во апартман имаат 30% попуст;
– Доколку во апартман престојува едно возрасно лице доплата +70% од цената;
– За резервација е потребно 30% од вкупната сума на аранжманот, остаток на 14 дена пред патување;

– За престој од 5+ ноќи се одобрува 10% попуст;
– За престој од 8+ ноќи се одобрува 15% попуст;

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130