Хотел „Белаџио“

Сместен под прекрасна зелена борова шума, на околу 400 метри о0д море, „Белаџио“ е три ѕвезден хотел кој располога со вкупно 80 двокреветни, трикреветни и семејни соби со кревети на спрат, сите опремени со мини-бар, тоалет со фен, тераса, ЛЦД ТВ, клима и интернет вклучени во цената.Сопствен затворен паркинг, надворешен базен, бар, ресторан, детски дел, спортско игралиште, убаво уредена градина-двор. Рецепцијата работи 24 часа а како дополнителни услуги хотелот нуди рент а кар, масажа, менувачница итн. Одличен е за вистински одмор а пред се за смејства со деца

Цени по лице за 7 ноќевања на база Се Вклучено (All Inclusive)

ТерминНоќевањаСе вклучено
12/06-19/067399
19/06-26/067405
26/06-03/077425
03/07-10/077445
10/07-17/077455
17/07-24/077475
24/07-31/087475
31/07-07/087475
07/08-14/087475
14/08-21/087475
21/08-28/087455
28/08-04/097425
04/09-11/097405
11/09-18/097369
18/09-25/097349

 

Веб-страница: www.bellagio-hotel.gr

 

Информации за хотелот:

 • Оддалеченост од плажа околу 400 метри
 • Сопствен паркинг
 • Голем убаво уреден зелен двор
 • Ресторан, бар, спортско игралиште, детски дел

 

Услуги:

 • Се вклучено (All Inclusive)
 • Клима уред, интернет, ТВ, тераса, сопствено купатило – тоалет
 • Менување пешкири и постелнина на 4 ден

 

Услови за сместување:

 • 1 дете до 11,99 години бесплатно
 • 2 дете до 4,99г. бесплатно
 • 2 дете од 5 до 11,99г. 50% попуст
 • 3 возрасен 30% попуст

Апартмани Касандра

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130