Снежанка 3*

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
1
5% попуст за резервации и уплати до 30.09.
10% попуст за резервации и уплати до 31.10.2021 

БОНУСИ : 7=6 за пристигнувања во период од 03.01-27-01.2022 |  06.03-31.03.2022
(не се комбинира со попуст за рана резервација)

Вид нa сместувањеУслуга  01.12-23.12
06.03-31.03
24.12-29.12
28.01-19.02
  03.01-27.01
20.02-05.03
30.12-02.01
Двокреветна соба (2+1)ППЦена по лице30363476
Едноспален апартман (2+2)ППЦена за 2 лица445452108

Во цената е вклучено : појадок и вечера , користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, паркинг, WI-FI
Доплата за транспорт до ски писти : 1.5 € по лице на ден
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

-Дете од 6 до 11.99 на дополнително легло во двокреветна соба 65% попуст од цената
-Дете од  2 до 11.99 на редовно легло во двокреветна соба 35% попуст од цената
-Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба 25% попуст од цената

-Две деца до 11.99год  на дополнително лего во апартман – бесплатно
-Доплата за трето дете од  4-11.99год во апартман 9€ на ден
-Доплата за 3-ти, 4-ти возрасен во апартман 12€ на ден
-Доплаќање за новогишна вечера  55€ за возрасен, 25€ за деца до 11.99год

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130