bansko

Хотел „Санрајс“

Локација: 300 м од жичарницата
Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплексот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен конфорт и одлична услуга.

Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
СПА центар: внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани

Цените се по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-02.01.202103.02-20.02.202123.12-27.12,2020
21.02-13.03.2021
01.12-22.12.2020
14.03-31.03.2021
Студио2+160€36€35€32€
Едноспален апартман2+264€39€38€35€
Двооспален апартман4+255€36€35€32€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ/7=67=6 / 6=57=5 / 6=5 / 5=4

Во цената е вклучево: појадок и вечера, транспорт до жичарницата (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

 

Дополнителни услови:

  • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) возрасни  75€, дете – 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над  год.: 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130