Сани Хилс 3*

www.sunnyhillsbg.com

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2021, 06.01-02.03.2022, 04,03-10.03.2022 (попустите не се комбинираат)

Цените се по соба за
1 ноќевање со појадок
01.12-19.12.2022
06.03-10.04.2022
20.12-28.12.2022
20.01-05.03.2022
29.12-05.01.202206.01-19.01.2022
Вид на сместување
Студио (2 возрасни)50,00 €62,00 €87,00 €54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)50,00 €69,00 €94,00 €54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)50,00 €69,00 €94,00 €54,00 €
Студио (3 возрасни)62,00 €75,00 €106,00 €62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)69,00 €87,00 €125,00 €75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.)69,00 €87,00 €125,00 €75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни)85,00 €100,00 €137,00 €87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни)94,00 €119,00 €162,00 €119,00 €

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет

Дополнителни услови:

  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130