bansko

Хотел „Мурите“

04.03-06.03.2022

11.03-13.03.2022

18.03-20.03.2022

ПРОГРАМА

  1 ден. Состанок на групата во 06.30  пред ВИП хотел, тргнување во 07.00. Патување за Бугарија со попатна посета на Рилскиот манастир. Пристигнување во попладневните часови, сместување, вечера, ноќевање.

  2 ден. Појадок, прошетка низ Банско, посета на ЛИДЛ, ручек, попладне користење на спа центарот, вечера со музика, ноќевање.

 3 ден. Појадок, прошетка и разглед на Пирин Голф, ручек, заминување за Скопје

Цена по лице:
105€ AЗАЛИА / 100€ ОРХИДЕА

 

Цената е во евра по лице и вклучува :

  • Две ноќевања на база Алл во Хотел Мурите 4*
  • појадок,ручек,ужинка, вечера, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 ч. – 22.00ч.
  • Сместување во Двокреветни соби .
  • Користење на СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес ,детски кат.
  • Интернет во целиот хотел
  • Превоз на релација Скопје-Банско-Скопје

Напомена :

  • Влез во Бугарија потребен е сертификат за вакцинација (не постар од 9 месеци )  или  ПЦР тест (не постар од 72 часа)
  • Плаќањето е во денарска противвредност по курс 62 мкд

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130