Празничен викенд на Халкидики

Св. Кирил и Методиј

21-24 мај

 

Конечно…

Сонце, море, плажа!

 

Цена по лице за 3 ноќевања во:

 • Куќа „Харис“ – Неа Флогита 4.650мкд (75 евра)
 • Куќа „Галанис“ – Афитос 4.650мкд (75 евра)
 • Куќа „Карамаврос“ – Пефкохори 4.030мкд (65 евра)
 • Куќа „Спанос“ – Полихроно 3.720мкд (60 евра)

 

Напомени и услови за:

 1. Сместување
  1. Трето лице плаќа 75%
  2. Четврто лице плаќа 50%
  3. Дете до 2,99 години бесплатно
 2. Автобуски превоз
  1. Возрасен 2.480
  2. Дете до 11,99 години 1.860 мкд.

 

Информации за оние кои (ќе) патуваат со организиран превоз:

21 мај (петок) Состанок на групата во 4.30 часот на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“ во Скопје. Тргнување за Халкидики – Р Грција во 5 часот. Се патува преку граничниот премин Богородица – Евзони со куси попатни паузи за царински формалности. Сместување во одбраната куќа. Ноќевање.

22 мај (сабота) Индивидуални актовности. Ноќевање.

23 мај (недела) Индивидуални актовности. Ноќевање.

24 мај (понеделник) Состанок на групата на место и во време договорено со агенција. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

 

За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ!

Апартмани Касандра

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130