Перелик 5*

www.perelikhotel.com

Термини 01.12-17.12.2021
05.03-10.04.2022
18.12-28.12.2021
04.01-21.01.2022
19.02-22.04.2022
29.12-03.01.202222.01-18.02.2022
Јуниот Сјуит2+252€58€90€63€
Двоспален апартман
(мезонет)
4+449€55€85€60€

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021

Во цената е вклучено : појадок , користење на внатрешен базен,џакузи, фитнес,ладна соба,  сауна,парна бања, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови:

  • Доплата за вечера возрасни 20€ по лице на ден, деца 7-11.99- 10€
  • Деца до 6.99 год. – бесплатно
  • Деца од7-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Деца од 7-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба – 30€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (5-11.99 год.) – 50€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130