Перелик 5*

www.perelikhotel.com

Термини 01.12-16.12.2022
04.03-09.04.2023
17.12-28.12.2022
04.01-20.01.2023
18.02-03.03.2023
29.12-03.01.202322.01-17.02.2022
Јуниот Сјуит2+252€58€92€63€
Двоспален апартман
(мезонет)
4+449€55€87€60€

Во цената е вклучено : појадок , користење на внатрешен базен,џакузи, фитнес,ладна соба,  сауна,парна бања, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови:

  • Доплата за вечера возрасни 23€ по лице на ден, деца 7-11.99- 14€
  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Деца од 6-11.99 на редовно легло со еден возрасен 25% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба + 25€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 98€, дете (5-11.99 год.) – 52€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130