Орловец 5*

www.hotelorlovetz.com

Термини01.12-17.12.2021
05.03-10.04.2021
18.12-28.12.2021
04.01-21.01.2022
19.02-04.03.2022
29.12-03.01.202222.01-18.02.2022
Двокреветна соба
2+1
51€57€90€63€

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 20.11.2021

 

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, интернет, паркинг, транспорт до ски лифт (по распоред), ски гардеробер.

Дополнителни услови :

  • Доплата за вечера  возрасни 22евра по лице на ден, деца од  07-11.99-11евра
  • Дете до 6.99 год. – бесплатно
  • Дете од 7 11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
  • Дете до од 7 до 11.99 год. на редовно легло  – 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба – 25€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
  • Доплата за сместување во апартман 2+2 – 40€ на ден
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130