bansko

Хотел „Мурите Клуб“

Положба: Во оклината на Разлог, 10 км од центарот на Банско
Сместување: 96 луксузно опремени соби и апартмани. Сите апартмани имаат балкон со планински поглед, и се опремени со дабов под и теписи во спалните соби. Собите се опремени со сателитска ТВ, кауч и систем за домашна забава. Некои, исто така имаат и голема кујна.
Услуга: се вклучено
Содржини: Комплексот се состои од 4 тематски згради кои се одалечени 50 метри една од друга. Главната зграда нуди луксузни спа и велнес објекти со затворен базен, како и пријатно лоби со отворен камин, мини клуб за деца, ресторан, продавници и ноќен клуб.
Спорт и забава: Тенис, голф (во рамките на 3 км), риболов, скијање, билијард, пинг – понг, пешачење, велосипедизам, јавање, сауна, фитнес центар, спа и велнес центар, масажа, џакузи,турска бања, затворен базен (цела година) , изнајмување велосипеди, мини клуб за деца, детско игралиште, караоке, вечерна забава
DELUXE се во главна зграда, а DBL и APP STANDARD се во споредна зграда (без топла врска).

Цените се по лице за 1 ноќевање
на база ПОЛУПАНСИОН
 01.12-19.12.2020
21.02-17.04.2020
20-12.-26.12.2021
03.01-16.01.2020
27.12-02.01.2021
(мин 4 ноќевања)
17.01-20.02.2021
  
Едноспален апартман - ОРХИДЕА2+225€36€55€34€
Едноспален апартман - АЗАЛИА2+233€46€68€43€
Еднокреветна соба - ОРХИДЕА131€49€70€45€
Еднокреветна соба - АЗАЛИА141€61€89€57€
Двоспален апартман - ОРХИДЕА4+221€32€47€30€
Двоспален апартман - АЗАЛИА4+227€40€58€38€
Двокреветна соба - ОРХИДЕА2+021€32€47€30€
Двокреветна соба - АЗАЛИА2+027€40€58€38€
  • Деца до 5 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
  • Второ дете од 6-13 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
  • Дете од 2-13 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
  • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
  • Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 65€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)

 

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130