Куќа „Себастијан“

Зима 2021 година

Услуга и тип на сместување   Наем на соба за 7 ноќевања
Термин3-10.01.2021 и 10-17.1.202117-24.01.2021 и 24-31.01.202131.1-7.2.2021 и 7-14.2.202114-21.02.2021 и 21-28.2.2021
Еден возрасен и дете до 11,99г.9.8008.4007.7007.000
Двајца возрасни и дете до 5,99г.12.60011.2009.8008.400
Тројца возрасни и дете до 5,99г.14.70012.60011.2009.800
Четворица возрасни и дете до 1,99г.16.10014.70012.60011.200

 

Напомени и услови:

  • Цените во табелите се изразени во денари за наем на соба
  • Во цените е вклучена туристичка такса

 

Куќа „Себастијан“ е лоцирана во мирен и спокоен дел на Крушево, во Влашко маало. Последна куќа е на ридот, а над неа чиста недопрена природа (борова шума) и патеки за пешачење – планинарење кои водат до врвот на жичарницата (околу 500 метри), чист воздух и вистински спокој, мир. Од собите и од кујните има прекрасен панорамски поглед кон градот, оддалечена е околу 200 метри од жичарницата и 500 метри од центарот. Има две сопствени паркинг места за вкупно 6-7 возила. Првиот маркет е на околу 150 метри под куќата.

1 кат

Соба бр. 1 Брачен кревет и единечен стандарден кревет, сопствен тоалет, безжичен интернет, ЛЦД-ТВ. Страничен поглед кон градот.
Соба бр. 2 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ТВ. Директен поглед кон градот.
Соба бр. 3 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ЛЦД-ТВ. Поглед кон планина.

*Заедничка просторија, трпезариска маса со шест столови, комплетно опремена кујна, плотна за готвење, голем фрижидер и прекрасен поглед кон градот.

2 кат

Соба бр. 4 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, интернет, ЛЦД-ТВ. Страничен поглед кон градот.
Соба бр. 5 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ТВ. Директен поглед кон градот.
Соба бр. 6 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ЛЦД-ТВ. Поглед кон планина.

*Заедничка просторија, трпезариска маса со шест столови, комплетно опремена кујна, плотна за готвење, голем фрижидер и прекрасен поглед кон градот.

 

Важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ!

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130