Куќа „Себастијан“

Куќа „Себастијан“ – Крушево

Нова 2021 година

Тип на соба Број на ноќевањаВид на услугаЦена
Двокреветна3Наем на соба6.300
Трикреветна3Наем на соба8.100
Четирикреветна3Наем на соба9.600
Двокреветна4Наем на соба7.000
Трикреветна4Наем на соба9.600
Четирикреветна4Наем на соба11.000

 

Напомени:

  • Цените во табелите се изразени во денари
  • Дете до 5,99 години бесплатно доколку спие во ист кревет со двајца возрасни
  • Во секоја соба е дозволено сместување на четири лица и дете до 1,99 години

Куќа „Себастијан“ е лоцирана во мирен и спокоен дел на Крушево, во Влашко маало. Последна куќа е на ридот, а над неа чиста недопрена природа (борова шума) и патеки за пешачење – планинарење кои водат до врвот на жичарницата (околу 500 метри), чист воздух и вистински спокој, мир. Од собите и од кујните има прекрасен панорамски поглед кон градот, оддалечена е околу 200 метри од жичарницата и 500 метри од центарот. Има две сопствени паркинг места за вкупно 6-7 возила. Првиот маркет е на околу 150 метри под куќата.

1 кат

Соба бр. 1 Брачен кревет и единечен стандарден кревет, сопствен тоалет, безжичен интернет, ЛЦД-ТВ. Страничен поглед кон градот.
Соба бр. 2 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ТВ. Директен поглед кон градот.
Соба бр. 3 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ЛЦД-ТВ. Поглед кон планина.

*Заедничка просторија, трпезариска маса со шест столови, комплетно опремена кујна, плотна за готвење, голем фрижидер и прекрасен поглед кон градот.

2 кат

Соба бр. 4 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, интернет, ЛЦД-ТВ. Страничен поглед кон градот.
Соба бр. 5 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ТВ. Директен поглед кон градот.
Соба бр. 6 Брачен кревет и дополнителен кревет на пуштање за две лица, сопствен тоалет, безжичен интернет, ЛЦД-ТВ. Поглед кон планина.

*Заедничка просторија, трпезариска маса со шест столови, комплетно опремена кујна, плотна за готвење, голем фрижидер и прекрасен поглед кон градот.

 

Важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ!

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130