Компелкс Флора 4*

Попуст за рана уплата – 10 % до 15.10.2022

Термини01.12–17.12.2022
01.04.–30.04.2023
18.12.–23.12.2022
16.03.-31.03.2023
24.12.-03.01.202304.01.-15.03.2023
Двокреветна Соба 2+147€53€79€63€
Студио 2+150€57€82€66€
Едноспален Апартман (2+2)57€65€94€75€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ВО ЦЕНАТАЕ ВКЛУЧЕНО
ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА
-ФИТНЕС
-КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШЕН БАЗЕН

Дополнителни услови:

  • Деца до 1.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
  • Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 95€, дете од 2-11.99 год. – 50€
  • Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-11.99 год. – 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130