Камелиа Комплекс 4*

 

10% попуст за резервација до 31.10.2022 (не важи за новогодишниот период )

Термини01.12-15.12.2022
05.03-10.04.2023
16.12-27.12.2022
02.01-07.01.2023
20.01-04.03.2023
28.12-01.01.202308.01-19.01.2023
Едноспален апартман
2+2
33€48€70€39€
Двоспален апартман 4+228€40€61€32€
Троспален апартман 6+227€39€60€31€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ

  • Доплата за  појадок 8 € за возрасни,6 € за деца
  • Доплата за полупансион 23€ за возрасни, 16 € за деца
  • Доплата за новогодишна вечера – Возрасен 110€ , деца 03-11.99 год.  55 €

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

  • деца до 5.99год бесплатно
  • деца од 6 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 40% од сумата за возрасен
  • трет возрасен на дополнително легло   плаќа 80% од сумата


ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:
Внатрешен базен,фитнес,ски гардеробер,детски кат, WIFI, Зона за релаксација

Хотели Пампорово

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130