Иглика Палас 4*

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021 

РЕНОВИРАНИ СОБИ

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 18.12-25.12.2021
06.03-09.04.2022
26.12-01.01.2022
12.02-19.02.2022
31.01-11.02.2022
02.01-15.01.2022
20.02-05.03.2022
16.01-30.01.2022 
Вид на сместување
Двoкреветна соба-стандард2+151746251
Еднокреветна соба1+0781459478
Студио 2+2/3+151746251
Вила Иглика(наем)4+2951459685

НЕРЕНОВИРАНИ

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ26.12-01.01.202202.01-15.01.202216.01-30.01.202231.01-11.02.202212.02-19.02.202220.02-05.03.202206.03-09.04.2022
ДВОКРЕВЕТНА СОБА57484048574840
ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА1087460741087460
СТУДИО57484048574840

НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми.

Во цената е вклучено : појадок и вечера,
-Бесплатно  кафе,чај и слатки од 16ч до 17ч во ресторанот, користење на внатрешен базен,финска сауна, билкова сауна, парна бања,  -ски гардеробер, интернет , во лоби,
-Детски кат и фитнес ,паркинг бесплатен- ограничени места

Дополнителни услови :
-Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно
-Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – бесплатно
-Возрасен на дополнително легло во соба – 25% попуст
-Две деца до 11.99 со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно
-4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст
-3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст
-Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)

-Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€
-Доплата за Новогодишна вечера за клиентите сместени во вили возрасни-60€  дете-32€

-Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
-Доплата за полупансион на клиентите кои се сместени во вилите 14€ по лице на ден, 1 деца од 2 до 11.99 7€ на ден

Хотели Боровец

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130