bansko

Хотел „Гранд Ројал“

www.grandroyale.bg

Локација : 300 м од жичарницата

Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА -: 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2021
10% попуст за резервација и уплата до 10.12.2021
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 04.01-10.04.2022 | 4=3 за период на престој 01.12-23.12.2021 и 01.03-10.04.2022
Попустите и бонусите може да се комбинираат, важат за ноќевање со појадок.

Цени по лице за 1 ноќевање 24.12-03.01.202104.01-10.03.202101.12-23.12.2020
ПОЛУПАНСИОН НП 11.03-10.04.2020
НП
Студио2+1663632
Едноспален апартман2+2674034
Двоспален апартман 4+2633429

Доплата за полупансион : возрасен – 12€, дете (3-12.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

 

Дополнителни услови:

  • Дете до 2.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130