Хотел „Грами“

Локација: Хотел Грами се наоѓа во подножјето на планината Пирин, во најатрактивниот дел од градот Банско. Се наоѓа на 500 метри од главната станица на кабинскиот лифт и на 10 минути пешачење до центарот на градот.

Специјални понуди
7=6 ,9=8  ( не важат за 30.12-02.01.2023)
Попуст за рана резервација- 15% за  уплата  до 30.10.2022
Попуст за рана резервација -10% за уплата  до 30.11.2022

Вид на сместување01.12-22.12.2022
12.03-31.03.2023
23.12-29.12.2022
03.01-07.01.2023
01.02-28.02.2023
30.12-02.01.202308.01-31.01.2023
01.03-11.03.2023
Двокреветна стандард 2+1НП - 28€
ПП - 43€
НП - 34€
ПП - 49€
НП - 55€
ПП - 70€
НП - 31€
ПП - 46€
Двокреветна лукс 2+1НП - 34€
ПП - 49€
НП - 40€
ПП - 55€
НП - 61€
ПП - 77€
НП - 37€
ПП - 53€
Апартман 2+2НП - 28€
ПП - 43€
НП - 34€
ПП - 49€
НП - 55€
ПП - 71€
НП - 31€
ПП - 46€
Возрасен на доп.леглоНП - 18€
ПП - 30€
НП - 22€
ПП - 34€
НП - 28€
ПП - 40€
НП - 18€
ПП - 30€
Деца од 6.99-11.99НП - 10€
ПП - 18€
НП - 10€
ПП - 18€
НП - 13€
ПП - 22€
НП - 10€
ПП - 18€

Во цената е вклучено: внатрешен базен,сауна парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.

  Дополнителни услови:

  • Дете до 5.99 год. – бесплатно
  • За сместување во апартман се плаќаат 3 полни сума
  • Доплата за новогодишна вечера
    – гостите што се со појадок плаќаат 40€, деца 20€,
    – гостите што се на база полупансион 25€ за возрасен, деца од 7-12 год. 12€

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130