bansko

Хотел „Грами“

Локација: Хотел Грами се наоѓа во подножјето на планината Пирин, во најатрактивниот дел од градот Банско. Се наоѓа на 500 метри од главната станица на кабинскиот лифт и на 10 минути пешачење до центарот на градот.

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА: 10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2020 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2021)
БОНУСИ:  7=6 за период на престој 01.12-28.12.2020 / 03.01-31.03.2021 (не се комбинира со попуст за резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2020
08.01-31.01.2021
11.02-31.03.3021
03.01-07.01.2021
01.02-10.02.2021
29.12-02.01.2021
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба2+119€21€36€
Апартман2+220€22€38€
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба2+125€27€41€
Апартман2+226€28€43€

Во цената е вклучено: користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг

 

Дополнителни услови:

  • Дете до 6.99 год. – бесплатно
  • Дете од 7 до 13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130