Вила Јагода и Малина

https://www.borovetz-resort.com/en/

Рана резервација: |   15% попуст до 31.10.2022
10 % попуст до 01.12.2022
ПОПУСТИ: 7=6 14=12 за период од 04.01.2023 – 15.04.2023
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување01.12-23.12.2022
07.03-15.04.2023
24.12-03.01.202304.01-06.03.2023
Јагода (4+0)89€155€95€
Јагода со сауна (4+0)119€185€125€
Јагода лукс (2+1/3+0)100€167€107€
Малина (5+1)107€173€113€
Малина лукс (5+1)113€179€119€

 

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

  • Доплата за дополнително легло(6-то) во Вила Малина- 17€  за лица над 13 години,за деца од 04-12.99 години 12€
  • Доплата за појадок : 8€ за возрасни 4€ за деца
  • Доплата за полупансион: 22€ за возрасни, 12€ за деца
  • Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)

    Туристичка такса 1 евро по лице на ден .

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130