bansko

„Велнес Хотел Бугарија“

 

БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2022

Цените се по лице за
1 ноќевање со појадок
 01.12-28.12.2021
01.03-15.04.2022
29.12-05.01.202206.01-28.02.2022
Вид на сместување
Двокреветна соба2+1316938
Апартман2+2358741
Возрасен на дополнително легло256329

Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€

Во цената е вклучено

  Дополнителни услови : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет

Дополнителни услови:

  • Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
  • Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
  • Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130