Боровец Хилс 5*

www.borovetshills-bg.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% попуст за резервација и уплата до 30.11.2021
БОНУСИ : 7=6   14=12 за период на престој од 17.01-06.02.2022 и 07.03-30.04.2020 (попустите не се комбинираат)
6=5 период на престој од 17.01-06.02/2022 и 28.02-30.04/2022

Термини 03.01-16.01.2022
07.02-20.02.2022
30.12-02.01.202217.01-06.02.2022
21.02-06.03.2022
10.12-29.12.2021
07.03-30.04.2022
Двокреветна соба2+1171€276€138€113€
Еднокреветна соба1+0112€92€74€
Студио2+2200€303€160€126€
Едноспален апартман2+2222€322€180€142€
Двоспален апартман4+2313€497€253€204€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

  • Деца до 3.99 год. – бесплатно
  • Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице
  • Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 40€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Хотели Боровец

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130