Апартмани „Јован“

Апартмани „Јован“ се лоцирани (до хотел „Гарни МБ“) во центарот на Будва, оддалечен околу 350 метри од море или 50 метри од комплексот Словенска плажа. До стариот град има 700-800 метри.

Категоризирани со 4 ѕвезди, модерно опремени, удобни, со високо квалитетен ентериер и хотелска услуга во поглед на чистење и менување на постелнина, пешкири овозможуваат одличен одмор.   

Опис на апартманите:

  • Тип 041. Дневна соба во која има тросед и во истата се наоѓа кујната, ТВ, клима уред, спална соба со два одвоени кревета, тоалет, фен, безжичен интернет и тераса
  • Тип 062. Дневна соба во која има тросед и во истата се наоѓа кујната, ТВ, клима уред, спална соба со два одвоени кревета и спална со француски кревет, тоалет, фен, безжичен интернет и две тераси

Термин на патувањетоЧетирикреветен апартман (3+1) минимум 3 лицаЧетирикреветен апартман (2+2) минимум 4 лица
29 јуни –
8 јули
8.990 денари
(145 евра)
8.680 денари
(140 евра)
8 јули –
17 јули
10.850 денари
(175 евра)
10.230 денари
(165 евра)
17 јули –
26 јули
12.400 денари
(200 евра)
11.780 денари
(190 евра)
26 јули –
4 август
13.640 денари
(220 евра)
13.020 денари
(210 евра)
4 август –
13 август
13.640 денари
(220 евра)
13.020 денари
(210 евра)
13 август –
22 август
13.020 денари
(210 евра)
12.400 денари
(200 евра)
22 август –
31 август
11.160 денари
(180 евра)
10.540 денари
(170 евра)

Напомени и услови:

  • Цените во табелите се објавени по лице за пакет аранжман од 9 ноќевања и вклучен автобуски превоз со компанијата bbbustours.mk
  • За време на патувањето се запазени сите протоколи: задолжителна дезинфекција, одржување на дистанца, носење заштитна маска
  • Пополнетоста на патници во автобусот е согласно моменталните протоколи за патување
  • Туристичка такса се плаќа на рецепција во хотел „Гарни МБ“ и чини 1 евро по лице на ден.За ова патување важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ!

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130