Апартхотел Агапе 3+*

https://hotelagape.rs

Ценовник валиден за период 25.12-21.01.2023 (не е валиден за период 29.12-02.01.23)
Цените се дадени по соба за 2 лица на ден на база Ноќевање со Појадок

Тип на собаКапацитет на ЛицаЦена
Economy RoomМах 2 лица79€
Standart RoomМах 2 лица84€
Comfort RoomМах 4 лица93€
Family RoomМах 3 лица88€
Studio93€
ApartmentМах 4 лица99€
Apartment with KitchenМах 4 лица111€
2 Bed Room Aparment with KitchenМах 6 лица124€

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Користење на спа центар 1 влез во траење од 3 часа на ден, деца до 11,99 години право на користење на спа центар во период 09:00-18:00 часот;
– Wi-Fi низ цел хотел;
– Надворешен паркинг (резервација не е дозволена);

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– Деца до 0-6,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
– Деца 7-11,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 15€ по дете;
– Трето и Четврто возрасно лице плаќаат 18€ по лице на ден;
– Доплата за вечера 10€ по лице на ден за возрасно лице, деца 7-12 години плаќат 7€ по лице на ден;
– За резервација е потребно 30% при резервација, остаток 21 ден пред патување

Празнични Патувања

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

За подетални информации можете да не контактирате WWW.IGUANA.COM.M

Е - МАИЛ

contact@iguana.com.mk

КОНТАКТ БРОЈ

02 3232-130